Pénzügyi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 20.
Várható kezdés: 2020. november 23.

Ha szereted a számokat, élvezed a változatos, sokrétű feladatokat, rendelkezel pénzügyi-gazdasági végzettséggel és szívesen lennél egy kreatív közösség tagja, akkor téged várunk a Hello Wood csapatába!

Elvárások a jelölttel szemben

  • középfokú pénzügyi-gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • van legalább 2 éves munkatapasztalata hasonló területen
  • rugalmas, önálló, proaktív személyiség
  • pontosság, precizitás jellemzi
  • csapatjátékos
  • betartja a határidőket

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • be-és kimenő számlák előkészítése a könyvelés részére, projekt kódolás
  • bejövő számlák rögzítése a Naturasoft rendszerébe valamint saját adatbázisba
  • projekt budgetok naprakész vezetése
  • kimutatások készítése és ellenőrzése
  • pályázatok pénzügyi elszámolása
  • kapcsolattartás a cég könyvelőjével
  • alkalmi munkavégzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • külföldi munkavégzéssel kapcsolatos ügyintézés, hatósági eljárások lefolytatása, kapcsolattartás a magyar és külföldi intézményekkel
  • Simple Pay és Számlázz.hu rendszerek kezelése
  • pénzügyi menedzser munkájának napi szintű támogatása
  • egyéb feladatok

Munkaidő: Főállás

Munkavégzés helye: Budapest, III. ker.

Fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével: Nagy Ilona Gréta, job@hellowood.eu