Betanított előkészítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 20.
Várható kezdés: 2020. november 23.
Rattay Hungária Kft.
Budapest XV. kerületi gyár előkészítő munkatársat keres. Cégünk folyamatosan fejlődik, európai piacokra szállítunk rozsdamentes flexibilis acélcsöveket.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Jó látás
  • Fémiparban használatos gépek, berendezések kezelésének ismerete, gyakorlata
  • Precizitás
  • Rendszeretet
  • Rugalmasság
  • Gyors, önálló munkavégzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett lehetőleg fémipari tapasztalat

Feladatok

  • A gyártásba kerülő termékek előkészítése AWI hegesztéshez
  • Gyártási dokumentumok kezelése (Munkalap, egyéb dokumentumok)
  • Utómunkák elvégzése: heg. varrattisztítás, nyomáspróba utáni szárítás, stb.
  • Munkahelyi környezet rendben tartása

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület Székely Elek út 13-15.

Önéletrajzokat email-ben várunk, melynek elküldése után telefonon is felveheti velünk a kapcsolatot.
Jelentkezési határidő: folyamatos

KAPCSOLAT:
Tel.: 06 70 433 57 37
email: peter.molnar(kukac)rattay.hu