Fordító (részmunkaidő)

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest I. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 06.
Várható kezdés: 2020. november 09.

Az MCC csapatába Fordítót keresünk részmunkaidőben. Ha van már min. 1 éves releváns tapasztalatod, tárgyalóképes aktív angol nyelvtudással rendelkezel és szeretnél egy lendületes, innovatív csapat tagja lenni, akkor küldd el az önéletrajzodat a karrier@mcc.hu e-mail címre (a tárgy mezőben megjelölve: Fordító), vagy oszd meg ezt a bejegyzést azokkal az ismerőseiddel, akiket érdekelhet egy ilyen lehetőség!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs képesség és íráskészség
  • Precizitás, pontosság, önállóság, megbízhatóság
  • Jó monotóniatűrés, proaktivitás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Az angolon kívül a német nyelv fordítói szintű ismerete
  • Tolmácsolási tapasztalat

Feladatok

  • Rövidebb honlaphírek napi gyakoriságú fordítása magyarról angol nyelvre
  • Hosszabb tájékoztató anyagok fordítása magyarról angol nyelvre
  • Angol nyelvű videók magyarra fordítása és lejegyzése
  • Fordítások lektorálása

Munkavégzés helye: 1016 Budapest, Somlói út 49-53.

Jelentkezési határidő: 2020. 11. 06. - elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan
Kezdési időpont: Azonnal

Amennyiben Fordító pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a karrier@mcc.hu e-mail címre. A tárgy mezőben ez szerepeljen Fordító.