Vállalati Jogász, Közbeszerzési jogász

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. november 30.

Cégcsoportunk hatékony működésének érdekében, a cégcsoport jogi, közbeszerzési osztályának bővítése következtében keressük tapasztalt, önállóan dolgozni tudó, építőiparban jártas új kollégánkat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Jogi egyetemi végzettség (legalább „cum laude” minősítésű)
  • Építőiparban szerzett releváns tapasztalat (min 3 év)
  • Gazdasági jogi és/vagy közbeszerzési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum 5 éves kis-, és középvállalatoknál szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, levelező program)
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készség
  • Rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment, jó szervező-, és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, objektivitás, precizitás, lojalitás
  • Előrelátó gondolkodás, proaktív cselekvés
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség.

  • Nincs -

Feladatok

  • Részvétel a cégcsoport és projekttevékenységek jogi megfelelőségében (belső szabályzatok jogi szempontú véleményezése, jogszabályok változásainak nyomon követése, ezekről igény esetén összefoglaló készítése, alkalmazásuk támogatása, belső szakmai anyagok, vezetői összefoglalók, tájékoztató anyagok, jogi állásfoglalások elkészítése)
  • Szerződésminták, szerződések előkészítése, ellenőrzése (adott esetben angol nyelven is)
  • Cégcsoport tagok összehangolt működésének jogi támogatása
  • A társosztályok összehangolt működésének jogi támogatása
  • Cégcsoport képviselete, kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, Jogi kapcsolattartás partnerekkel
  • Szerződéskötésekben való részvétel
  • Projektek jogi támogatása, végig kísérése
  • Közbeszerzési folyamatok szakmai támogatása (közbeszerzési eljárás eredményeként megkötött szerződések megkötésének, módosításának, lezárásának előkészítése)
  • Közbeszerzéssel kapcsolatos feladatok ellátása, monitorozása
  • Egyéb jogi feladatok

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével az allas@solcsoport.com e-mail címen lehet.