Ügyfélszolgálati Manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. november 30.

Ügyfélszolgálati Manager-t keresünk egy újonnan induló online oktatási platformhoz, a LABA Hungary csapatába! Külföldön már régóta működő, itthon most induló online edukációs oldal keresi új Ügyfélszolgálati Managerét!

EGY KICSIT AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATRÓL
A menedzsereinket neveljük, nem készen keressük; Nincs hideg bázisunk - olyan ügyfelekkel fogsz kommunikálni, akik már vásároltak tőlünk képzést, és lesznek olyanok, akik nem először vesznek részt a tanfolyamainkon; Szeretjük az ügyfeleket - felhívjuk őket a képzés kezdetén, a közepén és a tanfolyam végén. A cél: visszajelzés, asszisztencia és segítség minden felmerülő kérdésben. Az ügyfélszolgálat célja, hogy segítse ügyfeleinket abban, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki a tanfolyamokból. A tanulás teljes időtartama alatt (és még valamivel utána is), kurátorrá, asszisztenssé vagy akár baráttá váljunk az ügyfelünk számára. Megismerjük a céljait, segítsük a megfelelő képzés kiválasztásában és az igények beazonosításában.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Könnyen megtalálod a közös hangot az idegenekkel
  • Nem adod fel az első próbálkozás után sem
  • Szereted elérni a kitűzött céljaidat
  • Tudod, hogyan kell motiválni és inspirálni másokat
  •  Finoman tudsz meggyőzni és pozitív hangulatot teremtesz magad körül
  • Őszintén örülsz az ügyféllel együtt az elért eredményeinek és a sikereinek

  • Nincs -

Feladatok

  • Szereti az ügyfeleket – enélkül nem lehet
  • Kommunikál azokkal az ügyfelekkel, akik már vásároltak nálunk képzést, és néhányuk nem először vesz részt a tanfolyamainkon
  • Telefonbeszélgetéseket folytat (kb. 30-40 hívás naponta, 2-3 óra hosszában)
  • Reagál az ügyfelek üzeneteire a közösségi média felületeken
  • Motiválja az ügyfeleket a képzés befejezésére
  • Időben veszi fel a kapcsolatot az ügyfelekkel a képzés minden szakaszában
  • Az órákról készült videókat feltölti a platformjainkra
  • Létrehozza a kurzusok zárt csoportjait a Facebookon, és segít az előadóknak vezetni azokat
  • Az amoСRM-mel dolgozik, és felviszi oda az összes ügyfél adatát

Van még kérdésed? Szeretnél velünk dolgozni? Akkor dobj nekünk egy önéletrajzot a hr@l-a-b-a.hu e-mail cimre.