Oktatási csoportvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szentendre (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 09.
Várható kezdés: 2020. november 16.

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ oktatási csoportvezető munkatársat keres heti 40 órás munkavégzésre.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (andragógus)
  • Képzések szervezése területén szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 év vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű, gyakorlatias MS Excel tudás
  • Szakmai tapasztalat felnőttképzés tervezése terén, felnőttképzési módszerek, kapcsolódó törvények és jogszabályok ismerete

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Valamely e-learning keretrendszer ismerete (pl. Moodle)
  • Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Múzeumi illetve közgyűjteményi tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Készségek:
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Döntésképesség
  • Képesség csapatvezetésre, csapatmunka szervezésére és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló szervezői képesség
  • Kreativitás
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzése, tanulás iránt

Feladatok

  • Képzések teljes körű szervezésének (képzési tematikák, a képzés dokumentációjának elkészítése, képzések akkreditációja, lebonyolítása, előkészítés, lebonyolítás, utókövetés) vezetői szintű koordinálása, folyamatok támogatása, felülvizsgálata, határidők figyelése, képzésekkel kapcsolatos feladatok kiosztása
  • Képzések hatékonyságának, eredményességének értékelése, statisztikai elemzések és jelentések készítése.
  • Beszámolók, értékelések készítése a munkacsoport tevékenységeiről.
  • Tantermi és e-learning tananyagfejlesztés koordinálása.
  • Egyéb oktatási részfeladatok koordinálása.
  • A képzési költségkeret kezelésének, adminisztrációjának biztosítása, a képzések költségeinek és bevételeinek tervezése, nyilvántartásánk vezetése
  • Az éves feladatterv, munkaterv és jelentés elkészítése
  • Szükség esetén oktatásszervezői és egyéb MOKK rendezvényszervezői feladatok elvégzése

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út 75. valamint vidéki oktatási helyszínek.

A munkavégzés várható kezdete: 2020. november 16.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:
aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
motivációs levél
végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

A pályázat benyújtási határideje: 2020.11.09.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje: zador.viktoria@skanzen.hu

A pályázattal kapcsolatos további információ:
Zádor Viktória 06 30 411 4933
zador.viktoria@skanzen.hu