Ügyfélszolgálati munkatárs idegen nyelvtudással

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. december 01.

A magyar tulajdonban lévő, főleg kihelyezett ügyfélszolgálatokat működtető MULTICOM keres lendületes, jó hangulatú csapatába ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS munkakörbe, horvát vagy szlovén, vagy szerb nyelven beszélő jó fej munkatársat.

A piacon stabil hellyel rendelkező, folyamatosan növekvő cégünk új munkatársat keres hosszú távra, normál munkaidőben, bejövő ügyfélszolgálati megkeresések kezelésére, főként banki, autós, közmű és webshop témakörökben.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Horvát vagy szlovén vagy szerb nyelv ismerete
  • Munkád minőségére legyél igényes és precíz
  • Jó kommunikáció szóban és írásban
  • Magabiztos számítógép használat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Pozitív hozzáállás

  • Nincs -

Feladatok

  • Telefonon és e-mailben érkező kérdésekben segítség nyújtása megbízóink ügyfelei részére (betanulási idő-és tananyag is biztosított)
  • Az állandó projektekhez tartozó kimenő hívások indítása (nem telesales)
  • Magyar nyelv, ezenkívül vagy horvát vagy szlovén vagy szerb nyelv
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével, fizetési igény megjelölésével a job@multicom.hu e-mail címen