Járműalkatrész értékesítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. december 01.

Újpesti székhelyű autóalkatrész kereskedelmi cég munkatársat keres, teljes munkaidős járműalkatrész értékesítő munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Szakmunkás vagy középfokú végzettség
Személy vagy teherautó alkatrész ismeret
Gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség valamint kereskedelmi szemlélet
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.
2021 tavaszán a cég a XV. kerületbe a Külső Fóti útra költözik

  • Nincs -

Előnyt jelent

német vagy angol nyelv ismerete
gyári EPC program(ok) ismerete

Feladatok

Ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
Telefonon beérkező megkeresések kezelése
Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk az allas@unitrak.hu címre.