Csomagoló, áru-összekészítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. december 01.
Az Aqua Webáruház budapesti csapatába keresi új kollégáját: Csomagoló - Áru összekészítő munkatárs pozícióba

Elvárások a jelölttel szemben

Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
Legalább 1 év – hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
Pontos, precíz munkavégzés
Önálló, dinamikus munkavégzés
Jó fizikum, terhelhetőség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Kimenő megrendelések összeválogatása (komissiózás)
Termékek csomagolása munkautasítás alapján
Termék minőségi vizsgálata, ellenőrzése a megrendelő alapján
Leltározásban történő részvétel
Az internetes megrendelések pontos, rendezett összeállítása, számlázása

Munkavégzés helye: 1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

Amennyiben szeretné megpályázni a fenti munkahelyek valamelyikét, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát juttassa el az allas@aqua.hu e-mail címre, fizetési igényét megjelölve.