Villanyszerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. november 27.
Várható kezdés: 2020. december 01.
Szakképzett vagy egyenértékű tapasztalattal rendelkező, önállóan is munkavégzésre képes villanyszerelő kollégát keresünk, akár azonnali kezdéssel.

Lendületes csapat, kulturált környezet, változatos munkavégzés, hosszútávú bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés.

Elvárások a jelölttel szemben

Releváns szakmai tapasztalat
Önállóság, kezdeményezőkészség, problémamegoldó készség
Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Csapatvezetői hozzáállás
Nagyobb volumenű projektek kivitelezésében való részvétel

Feladatok

Létesítmények (éttermek, üzletek, csarnokok, ipari csarnokok, szállodák) erősáramú hálózatok kivitelezése, gyengeáramú hálózatok előkészítése
Meglévő hálózat bővítése, átalakítása, korszerűsítése
Tervszerű 0,4kV karbantartási feladatok ellátása
Esetenkénti üzemzavar, hibaelhárítás
Dokumentációk vezetése, jogszabályok és más előírások betartása

Munkavégzés helye: Budapest, esetenként Pest megye
Kezdés a cég telephelyén (Bosnyák tér közelében)

E-mailben a fizetési igény megjelölését tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz elküldésével az info@ebertvill.hu címre.
Megkérjük a pályázókat, hogy a pályázat jelentkezésekor a következő személyes adatokat adják meg pályázatunkban: név, telefonszám, e-mail cím, valamint a feltöltött vagy elküldött fényképek, kísérőlevelek, pályázatok és az azokban megadott egyéb személyes adatok.

Valamennyi átadott adatot a pályázatok értékelése, elbírálása, sikeres pályázó esetén pedig a munkaviszony létesítése érdekében használjuk fel. Az adatkezelés jogalapja a sikertelen pályázóknál a pályázók hozzájárulása, amelyet a pályázat benyújtásával ad meg részünkre, a sikeres pályázó kiválasztását követően az adatkezelés jogalapja az ő esetében a munkaszerződés megkötése.

Tájékoztatjuk a pályázókat, hogy a sikertelen pályázók személyes adatait az Ébert-Vill Kft. a győztes kihirdetését közvetlenül követően véglegesen és helyreállíthatatlanul törli rendszeréből.
A pályázat bármikor visszavonható, ugyanazon úton, mint ahogyan az benyújtásra került; ebben az esetben a pályázó adatai a visszavonást követően törlésre kerülnek.