Műszaki projektmenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 11.
Várható kezdés: 2020. december 14.

Ha szeretnéd végigkövetni hazai és nemzetközi építészeti projektek útját a tervezéstől az átadásig, ha tudsz egyszerre több feladattal is elmélyülten foglalkozni, ha műszaki végzettséged van és egy kreatív közösség tagjává válnál- akkor téged várunk a Hello Wood csapatába!

Elvárások a jelölttel szemben

  • felsőfokú műszaki végzettségű (építő- vagy építészmérnök)
  • 2-3 éves tapasztalatot szerzett hasonló munkakörben vagy területen, rendelkezik építés-lebonyolítói ismeretekkel
  • jól tárgyal angolul írásban és szóban egyaránt
  • ismeri és használja a Microsoft Office, Google Drive rendszereket
  • magas szintű kommunikációs készséggel oldja meg a váratlan helyzeteket
  • proaktív, lényeglátó
  • csapatjátékos
  • jó problémamegoldó- és szervező
  • precíz, rugalmas, határozott
  • szereti a változatos, párhuzamosan futó projekteket
  • nyitott (multikulti)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

'B' kategóriás jogosítvány, oktatási projektek iránti érdeklődés

Feladatok

  • részvétel az előkészítés, koordinálás, lebonyolítás folyamatában (tervezés-gyártás-helyszíni kivitelezés)
  • a projekt műszaki igényeinek felmérése, tervek ellenőrzése
  • ütemtervek készítése
  • helyszíni folyamatok felügyelete a munkaterületen
  • megrendelővel történő kapcsolattartás személyesen és írásban, magyar és/vagy angol nyelven
  • a kivitelezésben résztvevő alvállalkozók, beszállítók kiválasztása
  • alvállalkozók munkájának folyamatos ellenőrzése
  • szoros együttműködés a tervezőkkel, projektmenedzserekkel, pénzüggyel, beszerzéssel
  • árajánlatok összeállítása, szerződések előkészítése és kezelése
  • havi riportok, nyilvántartások vezetése, határidők betartása
  • részvétel költségvetések és értékelők készítésében
  • projekt adminisztráció (levelezések, emlékeztetők, jegyzetek, ütemtervek, budgetok kezelése)

Munkavégzés helye: Budapest, III. ker.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével: Nagy Ilona Gréta, job@hellowood.eu