Irodai munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 11.
Várható kezdés: 2020. december 14.

Több mint 20 éve működő magyar tulajdonú, stabil hátterű cég munkatársat keres hosszú távra.

Elvárások a jelölttel szemben

  • minimum 2-3 év adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • önálló munkavégzés
  • precizitás,
  • gyorsaság,
  • terhelhetőség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • angol nyelv alapfokú ismerete, szóban és írásban,
  • proaktív, megoldás-centrikus hozzáállás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • nyomdaiparban szerzett tapasztalat,
  • grafikai alapismeretek,
  • CRM rendszerek ismerete

Feladatok

  • címkenyomtatók kezelése: címke tervező programban címke tervezése, címkék nyomtatása,
  • ügyfélszolgálat: kapcsolattartás, ajánlatok kezelése,
  • telefonos felmérések készítése,
  • adminisztráció

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát ide küldje: info@ackermann.hu
A tárgymezőben legyen kedves feltüntetni a nevét.
A cég tevékenységéről itt informálódhat: www.cimkecentrum.hu