AutoCAD modellező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 11.
Várható kezdés: 2020. december 14.
Keressük újdonsült kollégánkat AutoCAD modellező munkakörbe.
Cégünk a Bimfra Kft. széles körű szolgáltatásokat nyújt immáron világszerte.

Fő tevékenységi körünk elsősorban a tervezés támogatáshoz kapcsolódik. A föld alatti közművek kutatása, felmérése és irodai feldolgozása, megvalósíthatósági tanulmányok készítése, földmérési pontfelhő kiértékelése, épületinformációs modellezés (BIM), egyesített közműtérképek előállítása, 3D modellek és tervek készítése, illetve térinformatikai adatbázisok építése. Az általunk nyújtott szolgáltatások mind azt a célt szolgálják, hogy a lehető legpontosabb alapot nyújtsuk a tervezéshez, kivitelezéshez és a megépülést követő nyomon követéshez.

Készítettünk már modelleket többek között a legnagyobb angliai villamosenergia-szolgáltatónak a Scottish & Southern Energy-nek (SSE), a London-Heathrow-i repülőtérnek, valamint az angliai Southend-on-Sea önkormányzatának

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Infrastrukturális létesítményekkel kapcsolatos modellezői tapasztalat
  • Mérnöki szemlélet
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (közműtervező, földmérő, építőmérnök, építészmérnök)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Adobe és Office programcsomagok felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, lelkiismeretes, igényes munkavégzés, felelősségvállalás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • Projektvezetési tapasztalat
  • Földmérésben szerzett tapasztalat
  • Pontfelhő kiértékelésben, és ez alapján modellezési feladatokban szerzett tapasztalat
  • Revit, Bentley, Microstation szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Topodot felhasználói szintű ismerete
  • Tapasztalatot szereztél a munkád során a közműhálózatok terén, esetleg a tanulmányaid során szereztél ismereteket
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Feladatok

  • Terepi mérési adatok feldolgozása, kiértékelése speciális földmérési szoftverekkel
  • Feldolgozott adatok modellezése AutoCAD, illetve a megrendelő által előírt szoftver használatával
  • Különböző specifikációk alapján történő projektalapú munkavégzés
  • Egyéb, az aktuális projekthez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Teljes klienscsomagok összeállítása magas minőségben a megadott határidőre
  • Önálló szakmai döntéshozatal illetve szükség esetén a döntéshozatal támogatása

Jelentkezni az info@bimfra.com címre küldött fényképes önéletrajz elküldésével lehet. Tárgy legyen: "Jelentkezés a csapatba"

Irodánk a XII. kerületben van a Déli pályaudvar és Széll Kálmán tér közelében található