Számlázó, csomagoló, árumozgató

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 20.
Várható kezdés: 2021. január 01.

Online webáruházakat üzemeltető cégünk számára keresünk Számlázó/Csomagoló/Árumozgató munkatársat.

Néhány szót rólunk
Pörgős, dinamikus,családias kis csapat vagyunk Termékeinket webáruházon keresztül értékesítjük Jókedvűen, jó hangulatban, egymást segítve dolgozunk egy nagy irodában,amihez tartozik egy raktár is. Hétfőtől péntekig 8 h-16.20-ig tart a munkaidőnk Az irodánk és raktárunk Budapest IX. kerületében van Január elején tudnál is kezdeni

Elvárások a jelölttel szemben

  • légy talpraesett, határozott, karakán személyiség
  • legyen jó problémamegoldó és felismerő képességed
  • pontos, fegyelmezett, precíz légy a munkád során
  • dinamikus, gyors legyen a munkavégzésed
  • jól tudj csapatban dolgozni, de főképp az önálló munkavégzésben légy erős
  • vevőcentrikus, de kereskedői szemléleted legyen
  • légy pozitív beállítottságú és jól kommunikálj
  • rendelkezz felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel,mert használod a napi munka során
  • fontos, hogy otthonosan mozogj az excel világában,ez elengedhetetlen,mert ezt használod a munkádhoz

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • ha értékesítésben, kereskedelemben és webáruház kezelésben szereztél már tapasztalatot
  • ha tudsz angolul kicsit vagy nagyon

Feladatok

  • a webshopon érkező megrendelések kezelése, számlázása, csomagolása, futárnak átadása, bejövő áruk mozgatása. Mindenképp meg kell említsük,hogy könnyebb fizikai munkáról is szó van,ami a bejövő,kimenő áruk mozgatását jelenti,vagyis meg kell fogni és odébb kell vinni
  • raktárkészlet nyilvántartása,kimenő,bejövő,visszáru kezelése,pontos nyilvántartása
  • vevőkkel,futárokkal való kapcsolattartás telefonon,e-mailben

Várjuk fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a rajnics@trops.hu e-mail címen!