Szkennelő munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 13.
Várható kezdés: 2020. december 11.

Iratok kezelésével foglalkozó magyar tulajdonú cég keres szkennelő munkatársat teljes munkaidőben.

Elvárások a jelölttel szemben

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év aktív gyakorlat
  • középfokú végzettség
  • proaktív személyiség
  • pontos-percíz, magára és munkájára igényes személyiség
  • önálló munkavégzésre képesség és hajlandóság
  • jól együttműködő és problémamegoldó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Postai úton, illetve elektronikus úton beérkező megkeresések szkennelése, valamit kritériumok szerinti továbbítása.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munkaidő: Hétfő – Csütörtök 8:00-17:00; Péntek 8:00-14:30
Belépés: azonnal
Bérezés – 3 hónap próbaidő alatt bruttó 250,000 Ft + Szép kártya juttatás + munkába járás utazási költségnek támogatása. A próbaidő után a bérezés bruttó 275,000 Ft + Szép kártya juttatás + munkába járás utazási költségnek támogatása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát a tárgymezőben a „szkennelő pozíció - teljes név" feltüntetésével a csilla.tarnavolgyi@privdat.hu címre várjuk.