Kézi Árumozgató

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Biatorbágy (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
iLogistic Kft.
Fontos számodra a mozgás, a kihívás és szereted a jó társaságot, a motiváló légkört? Szívesen összekötnéd a fizikai erőnlétet és a munkavégzést? Akkor rád van szükségünk!
Biatorbágyi székhelyű logisztikai cégként keresünk munkatársat Kézi Árumozgató pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Terhelhetőséget és erős fizikumot
Hatékony és igényes munkát
Jó problémamegoldó készséget
Megbízhatóságot és lojalitást
Hosszú távra tervezést

  • Nincs -

Előnyt jelent

Gyors, precíz, hatékony és teljesítményorientált munkavégzés
Sikerorientáltság és pozitív gondolkodásmód

Feladatok

Árumozgatás, áruátvétel és kiadás
Beérkező szállítmányok bevételezése
Raktár területének rendben tartása

Munkavégzés helye: Biatorbágy CTPark, Verebély László u.2. Személygépjárművel és tömegközlekedéssel is megközelíthető.

Jelentkezés módja: Várjuk önéletrajzodat a hr@ilogistic.hu e-mail címre, a pozíció és a fizetési igényed megjelölésével.

Ha szeretnél többet tudni az iLogistic Kft-ről, nézd meg közösségi oldalunkat, vagy csatornánkat a videómegosztón, hogy pontosabb képet kaphass mindennapjainkról! Csatlakozz csapatunkhoz, mert tudjuk, hogy csak a legjobbakkal tudunk a legnagyobbak lenni! Várunk szeretettel!