Műszaki előkészítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.

Cégcsoportunk hatékony működésének érdekében, a cégcsoport műszaki osztályának bővítésére, valamint az iroda műszaki (elsősorban építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó) részlegének hatékony működtetésére keressük új kollégánkat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú műszaki végzettség (építész vagy gépész);
  • építőipari kivitelezések során szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • építőipari költségvetés készítő program ismerete (Terc);
  • magas szintű számítógépes ismeretek (AutoCAD, excel, word, levelező program)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment, problémamegoldó képesség
  • előrelátó gondolkodás, proaktív cselekvés
  • B kategóriás jogosítvány

  • Nincs -

Feladatok

  • árajánlatok készítése
  • folyamatos műszaki egyeztetés
  • megrendelések, beszerzések intézése,
  • részvétel szerződések előkészítésében
  • kapcsolattartás és együttműködés az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • projektdokumentációk elkészítése (pénzügyi, műszaki ütemtervek, stb)
  • beérkezett ajánlatok értékelése;
  • projektmenedzserek munkájának napi szintű támogatása
  • kimutatások készítése, adatbázisok/ nyilvántartások vezetése.
  • részvétel a projektek lebonyolításában
  • együttműködés a társosztályokkal
  • partnerekkel történő szakmai kapcsolattartás, telefonon és e-mailen (alvállalkozók, beszállítók)
  • a műszakicsoport vezetőinek támogatása
  • folyamatos műszakiadatszolgáltatás
  • valamint minden olyan feladat, ami a műszaki osztály működését elősegíti, a hatékony működéshez szükséges

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével az allas@solcsoport.com e-mail címen lehet.