Full Stack fejlesztő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
A FoglaljOrvost.hu új kollégát keres Full Stack fejlesztői munkakörbe!

Elvárások a jelölttel szemben

  • munkádat precízen végezd,
  • jó szemed legyen a hibák felderítésére,
  • kreatív legyél,
  • törekedj a folyamatok optimalizálására,
  • a rád bízott feladatokat kellő alapossággal végezd el,
  • nyitott legyél a tanulásra,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezz,
  • proaktív, ügyfélközpontú és empatikus legyél,
  • önállóan, pontosan, jól szervezetten és megbízhatóan dolgozz,
  • nyitott legyél az egészségügyi piacra.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • Yii vagy Symfony keretrendszerek naprakész ismerete
  • Rendszerszemélet, programkódelemzés és folyamattervezési képesség
  • Clean code
  • Frontend és UX beállítottság

Feladatok

  • Laravel-ben front- és backend oldali programozás
  • WordPress alapú alkalmazások fejlesztése, plugin-ek testreszabása, egyedi programkódok hozzáadása
  • Senior fejlesztőink munkájának segítése
  • A termék fejlesztési lehetőségeinek felkutatása
  • Tesztelési feladatok
  • Kapcsolattartás külső fejlesztőkkel

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest belváros

Ha szívesen csatlakoznál egy 10 éves múlttal rendelkező dinamikusan fejlődő cég dinamikus, lendületes csapatához, vagy ismersz valakit akit jó szívvel ajánlanál, jelentkezz az allas@foglaljorvost.hu címen, fizetési igény megjelölésével!