Adminisztratív munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
A Viblance csapata keresi új munkatársát adminisztratív feladatok ellátására 2021 januári kezdéssel.
A Viblance egy egészséges reggeliző termékeket gyártó kisvállalkozás.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt.
  • Precizitás, határidők tartása.
  • Irodai szoftverek alapos ismerete.
  • Kommunikáció képesség angol nyelven legalább írásban.
  • Haladó excel ismeret előny.
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat előny.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • Kapcsolattartás partnerekkel, telefonon vagy írásban
  • Vevőszolgálat
  • Rendelések felvétele
  • Könyvelés előkészítés
  • Árubeszerzés adminisztratív feladatai

Miért érdemes a Viblance csapatában dolgoznod?
Ha fontos számodra, hogy munkád értéket teremtsen és pozitív hatást gyakoroljon, köztünk a helyed.

A munkavégzés helye: 1044 Budapest Váci út 40.

Jelentkezésedet e-mailben várjuk a karrier@viblance.com címre önéletrajzzal és fizetési igényed megjelölésével.