Biztonságtechnikai szerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
Okos, ügyes, megnyerő biztonságtechnikai szerelőnket keresünk budapesti cégünkhöz
Ha egyik jelzőt sem érzed a magadénak, csak szimplán tapasztalt biztonságtechnikai szerelő vagy, az is tökéletes számunkra. Csak azt akartuk, hogy ránk figyelj
Értesz a kamerákhoz és a riasztórendszerekhez? Szereted a biztonságtechnikát? Nem ijedsz meg egy műszaki rajztól sem, Sőt, évek óta ezt csinálod? Várjál csak.
Netán biztonságtechnikai szerelő
vagy? Akkor ne menj tovább. Mert téged keresünk. Tehát….
Biztonságtechnikai cégünkhöz keressük új kollégáinkat. Vállalkozásunk riasztók, és biztonsági rendszerek szerelésével és karbantartásával foglalkozik. Keressük új kollégáinkat, akik örömmel, nagy munkakedvvel, és tapasztalattal csatlakoznának csapatunkhoz.

Elvárások a jelölttel szemben

Mit keresünk majd benned?
Gyengeáramos tapasztalatot
Szerelési tapasztalatot
Munkakedvet

Mikor ne jelentkezz?
Ha szeretsz munka közben inni
Ha még életedben nem érkeztél sehova sem pontosan
Ha munkaidőben többet cigizel, mint dolgozol
Ha igazi magányos farkas vagy, és ki nem állhatod a csapatmunkát

  • Nincs -

Feladatok

Ahogyan fent írtuk biztonsági rendszereket fogsz szerelni
Kamerarendszerek, riasztók beszerelése, kiépítése, bekötése, karbantartása les za feladatod

Hogyan fog kinézni a munka, meg a munkaidő?
06:30-kor kezdünk a központban a 16. Kerületben. Céges autóval mész ki a csapatoddal a helyszínre. Általában 4-5 körül végzünk. Ha tovább vagyunk azt előre mindig megbeszéljük. Hétvége nincs, csak ha kéred.

Ok, márcsak a pénz van ugye hátra?
Bejelentett rendes, 8 órás állás. Tapasztalattól függően 2-3000 ft/óra között, tehát havonta 3-400.000 Ft körül vihetsz haza. Ez persze akkor ha van tapasztalatod.

Tehát kinek, mikor, és miért érdemes hozzánk jönnie?
Ha egy klassz, vírusálló, régóta működő biztos munkahelyet szeretnél, korrekt fizetéssel, jó csapattal, családias légkörrel, ahol nem attól tartanod, hogy bejelentenek-e vagy kifizetnek-e, vagy hogy lesz e munka jövő hónapban, akkor mi kellünk neked. Nekünk pedig te kellesz, ha a munkáról a minőség, csapat, tisztesség, és rendes élet kifejezések jutnak eszedbe.

Utóirat kötekedőknek:
a fizetés nettó,
minden ledolgozott munkaórát kifizetünk,
valódi állás,
ha valami nem volt egyértelmű a leírásban, az nem azért volt, hogy megtévesszünk bárkit, szimplán így éreztük jónak.

Dobsz egy emailt a hello@kekgaller.hu-ra
Felvesszük veled a kapcsolatot
Szervezünk egy online megbeszélést kb. 20-30 perc
Utána próbanap (fizetve természetesen)
Ha minden ok mindkettőnknek, fel vagy véve