Vevőszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. vevőszolgálati munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

  • rendszer szemléletű és ügyfélközpontú gondolkodásmód, segítő mentalitás
  • együttműködő, problémamegoldó személyiség
  • önálló és csapatban történő munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Octopus8 ERP ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok

  • ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, kiszolgálása telefonon és e-mailben
  • rendelések feldolgozása, követése
  • visszáru- és reklamációkezelés
  • árajánlatok készítése és nyomon követése
  • értékesítési riportok, kimutatások rendszeres készítése
  • kereskedelmi képviselők támogatása
  • szoros együttműködés társosztályokkal

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Jelentkezés módja: Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az info@patria.hu e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: vevőszolgálati munkatárs!