Backend fejlesztő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.

Az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó cég, új backend munkatárssal szeretné bővíteni a csapatát.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Programozási ismeretek minimum 1-2 év tapasztalat
  • .NET keretrendszer ismerete
  • Webes fejlesztői ismeretek
  • Adatbáziskezelő, SQL ismeretek
  • Entity Framework ismerete
  • Légy precíz, lelkes és lelkiismeretes

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • ASP.NET / ASP.NET Core tapasztalat
  • Angular, TypeScript programozási tapasztalatok
  • Verziókezelők (Git) ismerete
  • Docker, kubernetes ismerete
  • NoSQL adatbázisok ismerete
  • Microsoft Azure ismerete

Feladatok

  • ASP.NET Core alapú REST API fejlesztés
  • Komplex business domain megértése és fejlesztése
  • Architektúra és adatbázis séma tervezés
  • 3rd-party komponensek / API – k integrálása
  • Tesztelési folyamatban való részvétel, automatikus tesztek írása
  • Az ügyféligények innovatív ötletekkel való támogatása, megoldási javaslatok készítése és tesztelése
  • Folyamatábrák megtervezése és elkészítése
  • Dokumentáció készítése

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület belső része

Ha felkeltettük az érdeklődésed, az önéletrajzod várjuk a karrier@encosoftware.hu e-mail címre!

Az EN-CO Software Zrt. csapata