Fotótermék team assistant

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
Cégcsoportunk 1998 óta meghatározó a hazai számítástechnikai és fotókereskedelmi piacon. Számos nemzetközileg ismert és elismert brand kizárólagos hazai forgalmazójaként nemzetközi sikereket is magunkénak tudhatunk, és folyamatosan terjeszkedünk a környező országokban.

Amennyiben szereted a fotózást és szívesen támogatnád a munkahelyi közösségünket további sikerek elérésében, folytasd az olvasást. Ha pedig egyeznek az elképzeléseink és a hátterünk, jelentkezz hozzánk Fotótermék Team Assistant pozícióba

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú Angol nyelvtudás
  • Több feladat folyamatos párhuzamos kezelésére, valamint a fontossági sorrend felállítására való képesség és hajlandóság
  • Digitális Fotó Video szakismeret, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • Pontosság, terhelhetőség, megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, magas fokú excel jártasság
  • Minimum középfokú végzettség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat

Feladatok

  • Az Eladótér támogatása, telefonok, e-mailek megválaszolása
  • A Team Leader támogatása
  • Heti és havi riportok készítése
  • Ár és készlet listák generálása
  • Részvétel a leltárban
  • Pénzügyi és tárgyi kintlévőségek kezelése (együttműködésben a társosztályokkal)
  • Kapcsolattartás a csomagküldő szolgálatokkal

Munkavégzés helye: 1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

Jelentkezés az állásra: A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Fotótermék Team Assistant)