Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Bugyi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 27.
Várható kezdés: 2021. január 04.
Munkádra igényes vagy, és szívesen dolgozol önállóan kis létszámú, újra szerveződő számviteli csapatunkban?
Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Bugyin található telephelyére keressük KÖNYVELŐ kollégánkat, akinek fontos a naprakész szakmai tudás és a folyamatos fejlődés.

Elvárások a jelölttel szemben

  • munkádat önállóan, precízen és felelősségteljesen végzed
  • mérlegképes könyvelő végzettséggel rendelkezel
  • a kapcsolódó jogszabályokat (számviteli, adó) naprakészen ismered
  • magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket: jó Excel ismeret elvárt

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok

  • számviteli és könyvelési feladatok ellátása, szállítói és vevői számlák, bankkivonatok könyvelése
  • felelős leszel a főkönyvi és folyószámla egyeztetésekért
  • könyvviteli zárás és ahhoz szükséges kimutatások, dokumentációk készítése

Ha a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a karrier@hunland.hu e-mail címre.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.