Jogi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 31.
Várható kezdés: 2021. január 04.
Budai ügyvédi iroda keresi jobb kezét - Gyere hozzánk jogi asszisztensnek
„Jaj hova tettem, hű, ezt elfelejtettem. Jaj, hogy kell ezt feladni… Főnök, itt van, amiatt ne izguljon, én már megoldottam, és így kell feladni……”
Oké, senki se hívja főnöknek, csak azért írtam, hogy jobban el tud képzelni. Ha bejönne, hogy te legyél egy budai ügyvédi iroda jobbkeze, akire támaszkodhatunk, akit szerethetünk, és megbecsülhetünk, és aki szívvel, lélekkel részévé válna munkánknak, folyamatainknak akkor téged keresünk.

Miről is van szó pontosan?
Kollégánkat keressük, akik segítené ügyvédi irodánk napi munkájának adminisztratív és szakmai támogatását.

Elvárások a jelölttel szemben

Mit fogunk keresni benned?
A legfontosabb, hogy megbízható, precíz, adminisztrációs gyakorlattal és jó problémamegoldó képességgel rendelkezz. Nagyon örülnénk, ha lenne pl. ügyvédi irodában, , vagy vezetői asszisztensként szerzett releváns tapasztalatod. De enélkül is szívesen vesszük jelentkezésed, ha magadénak érzed.
ami még fontos:
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)
  • Gépírói ismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Mi lenne például a napi feladatod?
Egy mondatban összefoglalva, problémamegoldás, a káosz elkerülése, és a mi munkánk támogatása. Ezen kívül:
  • elektronikus és fizikai aktáinak rendszerezése és rendben tartása
  • dokumentumok útmutatás alapján történő összeállítása, előkészítése.
  • megbeszélések és egyéb programok szervezése, előkészítése, jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése.
  • érkező és kimenő levelek, telefonhívások kezelése
  • szerződések, megállapodások és egyéb jogi dokumentumok előkészítése sablonok alapján a jogászok részére
  • határidők nyilvántartása és figyelemmel kísérése
  • középfokú angol nyelvismeretnagy előny
  • szakmai tapasztalat is nagy előny

Hogyan történik a jelentkezés?
1. Elküldöd a jelentkezésedet a hello@digitaljobs.hu címre
2. Mi 2 napon belül felvesszük veled a kapcsolatot
3. Ha minden ok, eljössz egy próbanapra
4. Ha az is ok, akkor elkezdünk együtt dolgozni.

Jelenléteddel csökkenne a stressz, növekedne a hatékonyság, és elégedettség. Szóval nagyon várjuk a jelentkezésed.