Grafikai munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 31.
Várható kezdés: 2021. január 04.
A quARTs studio Kft. Belvárosi digitalis nyomda, grafikai műhely munkatársat keres

Elvárások a jelölttel szemben

  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Dekorációs ismeretek
  • Többéves nyomdaipari tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Corel Draw, Onyx és EFi Command Workstation (RIP software-ek), Adobe Acrobat professional + Quite Imposing, Pitstop ismerete.

  • Nincs -

Feladatok

  • Grafikai anyagok szerkesztése, nyomdai előkészítése, operátori feladatok elvégzése.
  • Nagy formátumú munkák (plotter) gyártása
  • Digitális nyomtatás
  • Teljes nyomdai kivitelezés: nyomtatás, betűkivágás, kasírozás, fóliázás, dekorációs munkák kültéren és beltéren, utómunka/feldolgozás (vágás, bígelés, hajtogatás, spirálozás, ragasztókötés, írkatűzés)
  • Gépkezelés: digitalis nyomdagépek: MUTOH plotter, SUMMA betűkivágó, KONICA nyomtató szakszerű kezelése. Utómunkák elvégzéséhez: SHIELD és MÁTRIX fóliázógép, MOHR vágógép, DUPLO ragasztókötő valamint kisebb kötészeti gépek (bígelő, perforáló, hajtogató, spirálozó és írkatűző gép) szakszerű kezelése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és alvállalkozókkal.

Munkavégzés helye: 1066 Budapest, Zichy Jenő utca 15.

Fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével: penzugy@quarts.hu