Recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 31.
Várható kezdés: 2021. január 04.

Elvárások a jelölttel szemben

  • min. középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Word, MS Excel, MS PowerPoint/
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • proaktív, együttműködő személyiség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontú problémakezelés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • angol/ és vagy német/ és vagy francia nyelvtudás szóban és írásban

Feladatok

  • vendégek, ügyfelek fogadása,
  • teljes körű tájékoztatás, reklamációkezelés
  • emailek folyamatos kezelése
  • telefonhívások kezelése
  • kapcsolattartás partnerekkel szóban és írásban
  • postai küldemények átvétele, adminisztrálása
  • anyagok elektronikus nyilvántartása, iktatása
  • kimutatások frissítése
  • tárgyalások szervezése, nyilvántartása
  • kávéztatás,
  • irodák, tárgyaló tisztaságának megőrzése, fenntartása,
  • a vezetők ad-hoc jellegű segítése
  • promóciós, és marketing anyagok, minták beszerzése, rendelése, átvétele
  • egyéb adminisztratív feladatok

  • normál munkarend
  • tapasztalat 1-3 év
  • munkavégzés helye 1139 Bp. Váci út 168.
  • munkakezdés azonnal
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@solcsoport.com e-mail címen lehet!