Szerviztechnikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. december 31.
Várható kezdés: 2021. január 04.
A budapesti székhelyű Mielemed MPM Kft. technológiai szerelő kollégát keres országos munkavégzéssel teljes munkaidőben.

Cégünk klinikai, labortechnikai, vendéglátóipari és háztartási gépek, berendezések forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozik.

Elvárások a jelölttel szemben

  • szerviztechnikusi vagy háztartási gépszerelői gyakorlat
  • elektronikai technikus/műszerész vagy elektromérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ápolt megjelenés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • német nyelvtudás

Feladatok

  • a fenti gépek, berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése már meglévő partnereinknél és az új beruházások megvalósítása során

A jelentkezéseket az info@mielemed.hu e-mail címre várjuk nettó bérigény megjelölésével.