Marketing munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. január 10.
Várható kezdés: 2021. január 11.

Marketing munkatársat keresünk innovatív IT megoldásokkal foglalkozó tanácsadó partnerünk részére Budapestre a 2. kerületbe magabiztos angol nyelvtudással, amelyet használni is tud.

Elvárások a jelölttel szemben

Felsőfokú végzettség
Min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
Kiváló angol nyelvtudás
Informatikai termékekkel vagy megoldásokkal kapcsolatos marketing vagy sales tapasztalat vagy erős informatikai érdeklődés
Jó csapatjátékos, proaktív és kreatív személyiség
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Lelkes, tanulni vágyó személyiség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Nemzetközi piacfejlesztési területen szerzett tapasztalat
Elektronikus DM rendszerek, CMS kezelés és Google AdWords ismerete

Feladatok

Marketing terv kidolgozása a vezetőséggel együttműködve
Az értékesítés támogatása Magyarországon és külföldön
Együttműködés a fejlesztő csapattal
Márka ismertség növelése
Piackutatás elvégzése
A fogyasztói igények, szokások és trendek megismerésére
Online marketing kampány megtervezése és megvalósítása
A cég weboldalának kezelése, frissítése
A cég social media oldalainak kezelése
Tartalom előállítása angol nyelven is
Webináriumok megszervezése

Jelentkezni lehet angol és magyar nyelvű önéletrajzzal a következő mail címen: nevelos.annamaria@job-center.hu