Logisztikai Asszisztens Francia nyelvtudással

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Pécel (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. január 10.
Várható kezdés: 2021. január 11.

Folyamatosan bővülő, nemzetközi továbbküldéssel foglalkozó cégünkbe keressük leendő francia nyelvű kollégánkat. Cégünk több mint 10 éve szolgáltat antik / design termékeket Nyugat-Európában (Franciaország, Anglia, Hollandia, Belgium...). Kis csapatunkba keresünk új motivált munkatársat. A logisztika / irodai tapasztalat nem előfeltétel, mert mindent tanítunk és megmutatunk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Folyékonyság magyar és francia nyelven
  • Nagyon jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Érdekel az ellátási lánc és a közlekedés a motiváció mellett a fejlődéshez

Szükséges nyelvismeretek

  • Francia - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Partnerünk logisztikai hálózatain keresztül fogod kezelni a közlekedéseket
  • Szállítási kivételek kezelése a tájékoztatás folyásának biztosítása mellett
  • Adminisztratív feladatok
  • Fuvarkezelő rendszer alkalmazása