Asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. január 10.
Várható kezdés: 2021. január 11.

29 éve sikeresen működő villanyszereléssel foglalkozó cég zuglói irodájába keres munkatársat asszisztens munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Internet)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyakorlatias feladatértelmezés
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

  • Nincs -

Feladatok

  • Vezető napi munkájának támogatása
  • Időpont egyeztetés, partnerekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon keresztül, valamint elektronikus úton
  • Tárgyalások előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása
  • E-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése
  • Irodai adminisztráció, dokumentumok és nyilvántartások naprakész vezetése
  • Dokumentumkészítési feladatok (Microsoft Word, Excel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát az info@ebertvill.hu címre, vagy érdeklődjön a 06-30-921-6666 telefonszámon.
Megkérjük a pályázókat, hogy a pályázat jelentkezésekor a következő személyes adatokat adják meg pályázatunkban: név, telefonszám, e-mail cím, valamint a feltöltött vagy elküldött fényképek, kísérőlevelek, pályázatok és az azokban megadott egyéb személyes adatok.
Valamennyi átadott adatot a pályázatok értékelése, elbírálása, sikeres pályázó esetén pedig a munkaviszony létesítése érdekében használjuk fel. Az adatkezelés jogalapja a sikertelen pályázóknál a pályázók hozzájárulása, amelyet a pályázat benyújtásával ad meg részünkre, a sikeres pályázó kiválasztását követően az adatkezelés jogalapja az ő esetében a munkaszerződés megkötése.
Tájékoztatjuk a pályázókat, hogy a sikertelen pályázók személyes adatait az Ébert-Vill Kft. a győztes kihirdetését közvetlenül követően véglegesen és helyreállíthatatlanul törli rendszeréből.
A pályázat bármikor visszavonható, ugyanazon úton, mint ahogyan az benyújtásra került; ebben az esetben a pályázó adatai a visszavonást követően törlésre kerülnek.