PHP/Javascript szoftverfejlesztő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2021. január 03.
Várható kezdés: 2020. december 21.

Komplex rendszerek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó innovációs, kutatás-fejlesztési cégünk agilis csapatába keresünk új kollégákat PHP/Javascript szoftverfejlesztő munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

  • PHP programnyelv magas szintű ismerete
  • Javascript programnyelv magas szintű ismerete
  • CSS / SASS ismerete
  • Mysql adatbázis tervezési, használati ismeretek
  • node.js / npm megoldások
  • jQuery javascript keretrendszer ismerete
  • Bootstrap CSS keretrendszer ismerete
  • Verziókövető rendszer használata (GIT)
  • proaktív és érdeklődő vagy
  • jó a problémamegoldó képességed
  • megbízható és precíz vagy
  • szereted az innovatív projekteket
  • legalább 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Laravel rendszer ismerete
  • React, VueJS vagy angular keretrendszer ismerete
  • Szerver oldali JS megoldások ismerete
  • Felhő alapú megoldások ismerete (elsősorban AWS)
  • Titkosítók, encoderek, obfuscatorok ismerete

Feladatok

PHP/Javascript szoftverfejlesztés

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a job@ox1.com címen.