Webshop adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2021. január 10.
Várható kezdés: 2021. január 11.

Dolgozz Magyarország egyik vezető műszaki webáruházában! Legyél csapatunk tagja, tartozz közénk Te is!

Elvárások a jelölttel szemben

  • érdeklődsz az e-kereskedelem iránt
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • kiválóan kommunikálsz írásban és szóban is
  • ügyfélorientált hozzáállással rendelkezel
  • terhelhető vagy
  • jó probléma megoldó képességgel rendelkezel
  • magabiztosan kezeled a Microsoft Office alkalmazásokat

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • rendelkezel webáruházban szerzett tapasztalattal
  • felsőfokú végzettséged van
  • beszélsz angolul

Feladatok

  • Ügyfélszolgálati hívások kezelése
  • Ügyfélszolgálati levelezés kezelése
  • Rendelések feldolgozása
  • Termékadatlapok karbantartása
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Egyéb webáruházi feladatok elvégzése

Munkavégzés helye és ideje: Budapest XIII. kerület, H-P: 9-18

HA TETSZIK A POZÍCIÓ, fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével várjuk az alábbi címre: karrier@mysoft.hu
Kérjük email-es pályázatodat „Jelentkezés webshop adminisztrátor pozícióra” tárgymezővel küld.