Minőségbiztosítási vevői kapcsolattartó mérnök

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
"Made by Bosch" - ez a három szó világszínvonalú minõséget jelent. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. a nemzetközi vállalatcsoport legnagyobb autóelektronikát gyártó üzeme. Termékeink olyan elektronikai vezérlõegységek, illetve berendezések, melyek az autózást könnyebbé, biztonságosabbá és környezetkímélõbbé teszik. Termékeink között szerepel motorvezérlõ, légzsákvezérlés, automata sebességváltó- és ABS vezérlõ, szervokormány-vezérlõ, ESP szenzor, mûszerfal, ablakemelõ- és klímabefúvó vezérlõ, valamint fedélzeti vezérlõ. A minõségbiztosítási osztály dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe: Minõségbiztosítási vevõi kapcsolattartó mérnök

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú mûszaki végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat (ebbõl 3 év autóipari és 2 év minõségbiztosítási tapasztalat)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy németnyelv-tudás
  • Autóipari-elektronikai ismeretek és autóiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari-elektronika területén szerzett gyártási és minõségbiztosítási tapasztalat
  • Magas terhelhetõség
  • Magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Moderációs készség
  • Meggyõzõkészség
  • Készség nemzetközi csoportban való munkára
  • Önálló és együttmûködõ munkastílus

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Feladatok

  • Kapcsolattartás a belsõ és külsõ vevõkkel minõségügyi kérdésekben
  • A minõségügyi reklamációk kezelése
  • Vevõi auditok szervezése és lebonyolítása

A nagyok között is az elsõk vagyunk, ezért a legjobbakat keressük, hogy velük együtt alakítsuk a jövõ mindennapjainak mûszaki megoldásait!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklõdését, kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com www.bosch.hu/jobs