KONTROLLER

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
"Made by Bosch" - ez a három szó világszínvonalú minõséget jelent. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. 1998 óta gyártja a gépjármû elektronika üzletág termékeit. Több mint 2600 munkatárssal többek között légzsák-, motor- és ABS vezérlõelektronikát, valamint ESP érzékelõt, elektronikus szervokormány vezérlõt és mûszerfalat gyártunk. A nyomtatott áramkör- (PCB) és mikrohibridtechológia alapú termékeink egy részét közvetlenül a gépjármûipar nagy OEM gyáraiba szállítjuk (pl. BMW, Daimler, Audi, VW, Porsche, Renault), másik része a világ minden részén megtalálható Bosch gyárakba kerül.

Elvárások a jelölttel szemben

  • lezárt fõiskolai/egyetemi gazdasági tanulmányok (kontrolling, pénzügy szakirány)
  • minimum középfokú német nyelvismeret (írásban és szóban),
  • csapatszellem,
  • gyors, analitikus gondolkodásmód, elemzõ-készség, precizitás
  • felelõsségvállalás,
  • terhelhetõség, rugalmasság és önállóság
  • kontrolling területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat elõnyt jelent.

Feladatok

  • termék-kalkuláció a meglévõ és új üzleti tevékenységekhez
  • a cég gyáregységeire vonatkozó üzleti tervek elkészítése
  • a gyáregységek havi és éves jelentéseinek kontrollingja
  • költségcsökkentési projektek nyomon követése az új termékek esetében

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklõdését, kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy hr_hatvan@hu.bosch.com www.bosch.hu/jobs