MINÕSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hirdetés feladója: IMPC Personnel Hungária Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Székesfehérvár környéki Ipari Parkban levõ német tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: MINÕSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú mûszaki végzettség (gépészmérnök, gyártástechnológus),
  • 2-3 éves minõségbizotsítási területen szerzett tapasztalat (elsõsorban autóipari cégnél),
  • Angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Csapatmunkára való képesség, határozott fellépés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol
  • Német

Előnyt jelent

  • LEAN & SIX SIGMA alapismeretek

Feladatok

  • A felelõsségi mátrix szerinti termelõterületek minõség- irányítási támogatása
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete
  • A belsõ minõségbiztosítási mutatók elemzése,
  • A gyártási csoport minõségbiztosítási eszközökkel történõ támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során,
  • A folyamatdokumentációk aktualizálása
  • Vevõi jóváhagyás megkérése
  • Felelõsség a termékváltozások bevezetéséért,
  • Beszállító rekklamációk ügyintézése,
  • Beszállított alkatrészek jóváhagyása.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár környéke Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvû, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Minõségbiztosítási mérnök, Székesfehérvár környéke Elérhetõségi adatok IMPC Personnel Hungária Kft. Kapcsolattartó: Pápay Miklós E-mail: cv@impc.hu Mobil: +36-30-277-0221 Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000 Fax: +36-22-500-241 Web: www.impc.hu