Projektbeszerző

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
Made by Bosch

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú mérnöki, vagy mérnök-közgazdász végzettség
  • Kommunikációs szintû angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Beszerzõi vagy mérnöki munkatapasztalat, valamint SAP ismeret elõnyt jelent

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • Új termékek bevezetésének koordinációja egy nemzetközi csapatban
  • Alkatrészbeszerzések mûszaki- és ártárgyalásainak lebonyolítása
  • Együttmûködés a fejlesztési csoporttal költség-hatékony mûszaki megoldások kidolgozásában
  • Az új termékekhez kapcsolódó beszállítói kör kiépítése és a beszállítók fejlesztése

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszését és szakmai kihívásnak érzi, küldje el jeligével ellátott magyar és német vagy angol nyelvû, fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre: Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. 3548 Miskolc Pf 655 Jeney Dóra e-mail: hr_miskolc@hu.bosch.com További információk: http://www.bosch.hu