Vevői kapcsolattartó

Hirdetés feladója: Robert Bosch Elektronika Kft.
Munkavégzés helye: Hatvan (Heves megye)
Jelentkezési határidő: Nincs megadva
Várható kezdés: Nincs megadva
"Made by Bosch" - ez a három szó világszínvonalú minõséget jelent. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. a nemzetközi vállalatcsoport legnagyobb autóelektronikát gyártó üzeme. Termékeink olyan elektronikai vezérlõegységek, illetve berendezések, melyek az autózást könnyebbé, biztonságosabbá és környezetkímélõbbé teszik. Termékeink között szerepel motorvezérlõ, légzsákvezérlés, automata sebességváltó- és ABS vezérlõ, szervokormány-vezérlõ, ESP szenzor, mûszerfal, ablakemelõ- és klímabefúvó vezérlõ, valamint fedélzeti vezérlõ. Termékeink és vevõink sokszínûsége és a folyamatos fejlõdés következtében keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: Vevõi kapcsolattartó

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsõfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintû német nyelvtudás, legalább középfokú szintû angol és/vagy francianyelv-tudás
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, elhivatottság
  • Lelkiismeretes munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Társalgási szint
  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Francia - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • nincs megadva

Feladatok

  • Vevõi megrendelések kidolgozása
  • A vevõi lehívások betervezése, egyeztetés a gyártástervezéssel
  • Szállítói elismervény kidolgozása, együttmûködés a raktárral és a logisztikával
  • Vevõi támogatás, látogatás
  • Tervezési táblázat karbantartása
  • Vevõi határidõk követése
  • Egyéb projektfeladatokban való részvétel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklõdését, kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvû önéletrajzát az alábbi címre: Robert Bosch Elektronika Kft. 3001 Hatvan, Pf.: 60., Személyügyi Osztály, vagy E-mail: hr_hatvan@hu.bosch.com